Reklama

Złote Gody dwunastu par z gminy Medyka

Przeżycie pięćdziesięciu lat razem to nie lada osiągnięcie. Tak piękny jubileusz, 24 listopada, obchodziło 12 par małżeńskich zamieszkujących gminę Medyka.

Małżonkowie zebrali się w tzw. pałacyku, czyli Gminnym Centrum Kulturalnym, gdzie w obecności kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewy Tadli oraz przewodniczącego rady gminy Mariusza Gumiennego wójt gminy Marek Iwasieczko wręczył dostojnym jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 

Uroczystość umilił[paywall] występ artystyczny medyckich przedszkolaków.

Po oficjalnej części spotkania małżonkowie zostali zaproszeni przez pracowników GCK na wspólny poczęstunek, tort i lampkę szampana.

Po pięćdziesięciu latach „Marsz Mendelsona” powtórnie zabrzmiał dla państwa:

Reklama

Zofii i Mieczysława Adamskich, Alicji i Tadeusza Baranów, Anny i Stanisława Capów, Józefy i Czesława Drabików, Józefy i Pawła Drymajło, Danuty i Stanisława Dziadków, Krystyny i Henryka Golców, Krystyny i Mariana Nowackich, Marii i Michała Ochwatów, Bożenny i Tadeusza Pisulaków, Danuty i Tadeusza Pisulaków oraz Jadwigi i Alfreda Piszaków. 

Złotym jubilatom serdecznie gratulujemy i dołączamy się do życzeń zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.


fot.GCK w Medyce
Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Reklama


fot.GCK w Medyce
Uroczystość umiliły występy przedszkolaków.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama