Przeżycie pięćdziesięciu lat razem to nie lada osiągnięcie. Tak piękny jubileusz, 24 listopada, obchodziło 12 par małżeńskich zamieszkujących gminę Medyka.
Małżonkowie zebrali się w tzw. pałacyku, czyli Gminnym Centrum Kulturalnym, gdzie w obecności kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewy Tadli oraz przewodniczącego rady gminy Mariusza Gumiennego wójt gminy Marek Iwasieczko wręczył dostojnym jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Uroczystość umilił[paywall] występ artystyczny medyckich przedszkolaków.
Po oficjalnej części spotkania małżonkowie zostali zaproszeni przez pracowników GCK na wspólny poczęstunek, tort i lampkę szampana.
Po pięćdziesięciu latach „Marsz Mendelsona” powtórnie zabrzmiał dla państwa:
Zofii i Mieczysława Adamskich, Alicji i Tadeusza Baranów, Anny i Stanisława Capów, Józefy i Czesława Drabików, Józefy i Pawła Drymajło, Danuty i Stanisława Dziadków, Krystyny i Henryka Golców, Krystyny i Mariana Nowackich, Marii i Michała Ochwatów, Bożenny i Tadeusza Pisulaków, Danuty i Tadeusza Pisulaków oraz Jadwigi i Alfreda Piszaków.
Złotym jubilatom serdecznie gratulujemy i dołączamy się do życzeń zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.

fot.GCK w Medyce
Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

fot.GCK w Medyce
Uroczystość umiliły występy przedszkolaków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze