Reklama

Znakomity występ Wojciecha Dębskiego

W Błażowej odbyło się 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików. Wzięło w nim udział 32 chłopców oraz 17 dziewcząt. Nurt Przemyśl reprezentował żak – Wojciech Dębski i spisał się znakomicie.

Mimo że wiekowo był jednym z młodszych uczestników zawodów, pokazał się z bardzo dobrej strony. Pewnie wygrał sześć pojedynków, doznając ledwie jednej porażki. W ćwierćfinale musiał uznać wyższość nr 5 rankingu ogólnopolskiego żaków Jakuba Kwaśnickiego (UKS MOSiR Dukla).

W grupie W. Dębski pokonał kolejno: 3:2 Fabiana Michnę (KTS Krościenko Wyżne), 3:0 Jana Madeja (UKS SP Korzeniów) oraz 3:0 Macieja Krysę (LKS Kańczuga). W pierwszej rundzie turnieju głównego pewnie ograł 3:0 Jakuba Żyłę (LKS Kańczuga). Po grze ćwierćfinałowej rozegrał jeszcze dwa mecze. W obu okazał się zdecydowanie lepszy od swoich rywali, wygrywając po 3:0 – z Hubertem Gomółką (KSTS Krosno) oraz Jakubem Mrózkiem (LZS Kąkolówka). To pozwoliło mu zająć wysokie 5. miejsce w województwie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama