W Błażowej odbyło się 2. Grand Prix Podkarpacia Młodzików. Wzięło w nim udział 32 chłopców oraz 17 dziewcząt. Nurt Przemyśl reprezentował żak – Wojciech Dębski i spisał się znakomicie.
Mimo że wiekowo był jednym z młodszych uczestników zawodów, pokazał się z bardzo dobrej strony. Pewnie wygrał sześć pojedynków, doznając ledwie jednej porażki. W ćwierćfinale musiał uznać wyższość nr 5 rankingu ogólnopolskiego żaków Jakuba Kwaśnickiego (UKS MOSiR Dukla).
W grupie W. Dębski pokonał kolejno: 3:2 Fabiana Michnę (KTS Krościenko Wyżne), 3:0 Jana Madeja (UKS SP Korzeniów) oraz 3:0 Macieja Krysę (LKS Kańczuga). W pierwszej rundzie turnieju głównego pewnie ograł 3:0 Jakuba Żyłę (LKS Kańczuga). Po grze ćwierćfinałowej rozegrał jeszcze dwa mecze. W obu okazał się zdecydowanie lepszy od swoich rywali, wygrywając po 3:0 – z Hubertem Gomółką (KSTS Krosno) oraz Jakubem Mrózkiem (LZS Kąkolówka). To pozwoliło mu zająć wysokie 5. miejsce w województwie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze