22 młode, piękne kobiety znalazły się w gronie finalistek tegorocznej edycji konkursu Polska Miss Województwa Podkarpackiego 2025. Wśród nich jest osiem z naszego regionu!
Finalistki wybrało jury, w skład którego wchodziły laureatki ubiegłorocznej edycji konkursu, m.in.: Nikola Kowieszko i Aleksandra Rabka z Przemyśla czy Wiktoria Pieszko z Roźwienicy.
Jak możemy przeczytać na stronie organizatora konkursu:
W gronie 22 finalistek znalazło się osiem z naszego regionu:
Gala finałowa odbędzie się 9 maja w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze