Reklama

Żubr wbiegł na jezdnię prosto przed jadący samochód. Doszło do zderzenia

Do zdarzenia doszło wczoraj, 17 maja, po godz. 20, na drodze prowadzącej do miejscowości Zawóz.


fot.KPP Lesko
Uszkodzony opel.


– Wprost przed opla astrę, którym do domu wracał 28-letni mieszkaniec Zawozu, wybiegł z lasu żubr. Kierujący nie zdołał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, w wyniku czego pojazd wpadł do przydrożnego rowu. Żubr zdołał jeszcze przejść kilka metrów w stronę lasu, jednak padł na pobliskiej łące – informune KPP Lesko.

Niestety zwierzę nie przeżyło.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Nie budził zastrzeżeń. Mężczyzna nie ucierpiał, jednak urazu ręki doznała 23-letnia pasażerka opla.

Pojazd zabezpieczono do dalszych czynności. Żubry są gatunkiem chronionym, więc tuszę zwierzęcia zabezpieczył leśniczy.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości