Powrót
Następne
Wróć do galerii
Bp S. Jamrozek poświęcił medyczną inwestycję na przemyskiej uczelni: – Pielęgniarki będą miały do spełnienia misję bycia przy drugim człowieku
Zdjęcie 1 z 5
Następne
Udostępnij
Reklama