Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Bp S. Jamrozek poświęcił medyczną inwestycję na przemyskiej uczelni: – Pielęgniarki będą miały do spełnienia misję bycia przy drugim człowieku
Poświęcenia nowego obiektu dokonał obecny na uroczystości ks. bp Stanisław Jamrozek.
Zdjęcie 2 z 5
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama