Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Bp S. Jamrozek poświęcił medyczną inwestycję na przemyskiej uczelni: – Pielęgniarki będą miały do spełnienia misję bycia przy drugim człowieku
Na części oficjalnej nie zabrakło kadry i studentów przemyskiego pielęgniarstwa.
Zdjęcie 3 z 5
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama