Placówka w Ostrowie mieści się w starym budynku podworskim. Poprzedni właściciele zgłosili roszczenie w sprawie jego zwrotu. Może się więc okazać, że jeśli gmina przegra batalię w sądzie na drodze cywilnej, straci obiekt. Ulokowanie uczniów w nowym kompleksie byłoby więc rozsądnym krokiem./ FOT. SP w Ostrowie