– Nową szkołę chcemy wybudować przede wszystkim dlatego, że obecny zasób placówek oświatowych nie spełnia standardów nowoczesnego szkolnictwa. Mamy nadzieję, że nowy obiekt będzie konkurencyjny dla innych szkół, a nawet przyciągnie dzieci z ościennych samorządów – mówi wójt gminy Przemyśl M. Wasiewicz. / FOT. archiwum ŻP