Powrót
Następne
Wróć do zdjęcia
Przemyśl
Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych
Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych - slajd 1 z 5
Wróć do zdjęcia