Wróć do artykułu

Zdjęcia Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych - fotorelacja

28/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Edukacja Przemyśl

Podczas spotkania z dyrektorami szkół w przemyskim magistracie wręczono akty powierzenia funkcji nowym dyrektorom, a także podziękowano odchodzącym. Wśród obecnych byli m.in. włodarz miasta Wojciech Bakun, Marcin Kowalski - przewodniczący Rady Miejskiej, oraz nauczyciele, którzy otrzymali akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Emocjonalny moment to żegnanie dotychczasowych dyrektorów, którym wręczono wiązanki kwiatów w uznaniu za ich pracę.

Marcin Kowalski, Anna Sienkiewicz, Wojciech Bakun Przemyśl - zdjęcia

Reklama