Reklama

Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych


28 sierpnia, podczas narady z dyrektorami placówek oświatowych prowadzonych przez miasto Przemyśl, inaugurującej rok szkolny 2025/2026, odbyło się przekazanie obowiązków dyrektorom i pożegnanie tych żegnających się z dotychczasową funkcją.


Na spotkaniu z dyrektorami szkół, zorganizowanym w przemyskim magistracie, obecni byli włodarz miasta Wojciech Bakun, przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Przemyślu Anna Sienkiewicz, skarbnik Monika Czuryk, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Renata Kochanowicz-Chalicka, a także nauczyciele, którzy tego dnia odebrali akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Głównym punktem wydarzenia było wręczenie aktów powierzenia funkcji dyrektora. Odebrali je: Maria Marcinkiewicz – dyrektor Przedszkola nr 19 , Andrzej Olejnik – dyrektor Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych, Piotr Kroczek, który od września pokieruje Szkołą Podstawową nr 14, Beata Damaszko – dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, Artur Mykita – p.o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Marzena Osiadacz – p.o. dyrektora Przedszkola nr 4.

Reklama

28 sierpnia był też czasem żegnania się z obowiązkami dyrektorskimi dla Jolanty Zaleskiej – dotychczasowej dyrektor Przedszkola nr 4, Barbary Kapuścińskiej, dyrektor Przedszkola nr 13 i Małgorzaty Kozaczenko – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14. Na ręce pań przekazano wiązanki kwiatów wraz z podziękowaniami za zrealizowane zadania.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/08/2025 16:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama