28 sierpnia, podczas narady z dyrektorami placówek oświatowych prowadzonych przez miasto Przemyśl, inaugurującej rok szkolny 2025/2026, odbyło się przekazanie obowiązków dyrektorom i pożegnanie tych żegnających się z dotychczasową funkcją.
Na spotkaniu z dyrektorami szkół, zorganizowanym w przemyskim magistracie, obecni byli włodarz miasta Wojciech Bakun, przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Przemyślu Anna Sienkiewicz, skarbnik Monika Czuryk, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Renata Kochanowicz-Chalicka, a także nauczyciele, którzy tego dnia odebrali akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.
Głównym punktem wydarzenia było wręczenie aktów powierzenia funkcji dyrektora. Odebrali je: Maria Marcinkiewicz – dyrektor Przedszkola nr 19 , Andrzej Olejnik – dyrektor Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych, Piotr Kroczek, który od września pokieruje Szkołą Podstawową nr 14, Beata Damaszko – dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, Artur Mykita – p.o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Marzena Osiadacz – p.o. dyrektora Przedszkola nr 4.
28 sierpnia był też czasem żegnania się z obowiązkami dyrektorskimi dla Jolanty Zaleskiej – dotychczasowej dyrektor Przedszkola nr 4, Barbary Kapuścińskiej, dyrektor Przedszkola nr 13 i Małgorzaty Kozaczenko – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14. Na ręce pań przekazano wiązanki kwiatów wraz z podziękowaniami za zrealizowane zadania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze