Na pierwszym planie Wojciech, czwartoklasista przemyskiego „Elektronika”. – Jestem zdania, że warto pomagać. Jednego z uczniów naszej szkoły chorującego na białaczkę znam osobiście. Jego historia i historia naszej drugiej koleżanki pokazują, że ten problem może dotyczyć każdego z nas – mówi o swoich motywacjach zostania potencjalnym dawcą./ FOT. U. Gielo