Walkę o życie pacjentów czekających na przeszczep komórek macierzystych być może pomogą wygrać czwartoklasistki z ZSEiO Ola (z lewej) i Gabrysia, które w dniu akcji zadeklarowały chęć zostania dawcą./ FOT. U. Gielo