Od lat mieszka bez łazienki i WC. Batalia o lepsze życie ciągnie się już od 15 lat [ZDJĘCIA]
Ubikacje zlokalizowane są w dobudówce do kamienicy, ulokowanej na prywatnej działce. Gmina Przemyśl dzierżawi je za opłatą od kwietnia 2004 roku./ FOT. U. Gielo