W związku z decyzją o zamknięciu dostępu do toalety usytuowanej na drugim piętrze kamienicy, jaka zapadła po interwencji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego ze względu na fatalny stan prowadzącej do niej galerii balkonowej, pan Henryk zmuszony jest korzystać z tej na 1. piętrze budynku./ FOT. U. Gielo