– Cieszymy się, że mogliśmy ten oddział wyremontować, gdyż jego praca ma bardzo duże znaczenie dla pacjentów. Przebudowa i modernizacja wpłynęła zarówno na jakość opieki, jak i pobytu chorych w odnowionych i rozbudowanych wnętrzach – podkreśliła na uroczystości otwarcia dyrektor placówki Barbara Stawarz./ FOT. U. Gielo