15/01/2026 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
– Cieszymy się, że mogliśmy ten oddział wyremontować, gdyż jego praca ma bardzo duże znaczenie dla pacjentów. Przebudowa i modernizacja wpłynęła zarówno na jakość opieki, jak i pobytu chorych w odnowionych i rozbudowanych wnętrzach – podkreśliła na uroczystości otwarcia dyrektor placówki Barbara Stawarz./ FOT. U. Gielo
Uroczyste przecięcie wstęgi. Dokonali go (od lewej) kierownik SOR lek. Mirosław Liwak, wicewojewoda podkarpacki Tomasz Lorenc, dyrektor szpitala w Przemyślu Barabara Stawarz, marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, wicemarszałek Piotr Pilch oraz kierownik Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi Magdalena Mac-Sus./ FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
Szpitalny Oddział Ratunkowy przeszedł gruntowną przebudowę. Jego przestrzenie zyskały bardziej przyjazny wygląd i zostały doposażone w nowy sprzęt. Zmieniły się też układ pomieszczeń, miejsce rejestracji i poczekalnia. / FOT. U. Gielo
Szpitalny Oddział Ratunkowy przeszedł gruntowną przebudowę. Jego przestrzenie zyskały bardziej przyjazny wygląd i zostały doposażone w nowy sprzęt. Zmieniły się też układ pomieszczeń, miejsce rejestracji i poczekalnia. / FOT. U. Gielo