Całość zwieńczyło spotkanie noworoczne, na którym padło podsumowanie zrealizowanych w 2025 roku szpitalnych inwestycji i które było okazją do złożenia podziękowań tym wszystkim, którzy okazali w tym względzie wsparcie placówce i dzięki którym może się ona rozwijać. / FOT. U. Gielo