SOR w Przemyślu po przebudowie i metamorfozie [ZDJECIA] - slajd 39 z 39
– Nie spoczywamy na laurach. Cały czas sięgamy po nowe cele - zapewniła dyrektor szpitala w Przemyślu Barbara Stawarz, zwracając się do zgromadzonych na spotkaniu noworocznym./ FOT. U. Gielo