W przemyskiej „czwórce” od 20 lat zachęcają do zabawy ortografią. Kto w tym roku zasłużył na laury? [ZDJĘCIA] - slajd 11 z 66
Oczekiwanie na podsumowanie zmagań uprzyjemnił zgromadzonym występ uczniów klasy 5a, którzy zaprezentowali się w spektaklu „Mały Książę”./FOT. U. Gielo