Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Wilki zagryzły 30 psów! Mieszkańcy Krównik, Jaksmanic i Siedlisk się boją [ZDJĘCIA]
– Kilka dni temu miałam wilka na mojej werandzie – mówi sołtyska Jasksmanic.
Zdjęcie 3 z 8
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama