Reklama

Miał przy sobie narkotyki. Wpadł w ręce policjantów

Podejrzane, nerwowe zachowanie 21-latka i próba schowania czegoś pod ubranie sprawiły, że funkcjonariusze z oddziału prewencji w Rzeszowie, którzy pełnili służbę na terenie gminy Wiązownica podjęli wobec niego interwencję.

Okazało się, że mężczyzna ma przy sobie młynek do rozdrabniania, w którym znajdował susz roślinny oraz woreczek foliowy z suszem.

Użyty tester narkotykowy potwierdził, że to marihuana.  Młodzieniec został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Odpowie teraz za posiadanie narkotyków. Może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości