8 sierpnia, funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zatrzymali w Nienadowej kierującego fiatem. W trakcie rozmowy wyczuli od 63- letniego kierowcy alkohol.
Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał on prawie promil alkoholu w organizmie. 39- letni mieszkaniec Przemyśla, który z kolei został wytypowany do kontroli drogowej w Reczpolu wydmuchał niemal 3 razy więcej. Obaj kierowcy stracili prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdów w stanie wskazującym odpowiedzą przed sądem.
Jeszcze raz przed nim pojawi się również 45- letnia Przemyślanka, która przemierzając ul. Lwowską została poddana kontroli. Okazało się, że ma ona orzeczony zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za niedostosowanie się do niego, kobiecie grozi 5 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze