Reklama

Porozmawiajmy o uzależnieniach

Przegląd Małych Form Teatralnych pt. „Porozmawiajmy o uzależnieniach” jest organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Przemyślu już po raz 15.

W tegorocznej edycji do konkursowych zmagań zgłosiły się 4 szkoły, które już w piątek, 8 listopada, o g. 10.30, w przemyskim Centrum Kulturalnym będą walczyć o najwyższe miejsce na podium i awans do przeglądu na szczeblu wojewódzkim. Ten ma mieć miejsce 29 listopada w Rzeszowie. Wydarzenie ma na celu przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia oraz ukazywanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego bez wspomagania się środkami psychoaktywnymi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama