Państwowa Komisja Wyborcza podliczyła oddane głosy. Znamy wyniki.
W Birczy odbędzie się druga tura wyborów na burmistrza. O to stanowisko powalczą Grzegorz Jan Gągola (40,89 proc.) i Anna Szymaszek (35,02 proc.).
Burmistrzem Miasta i Gminy Dubiecko został Jacek Jan Grzegorzak (53,95 proc.).
Wójtem gminy Fredropol został Mariusz Śnieżek (70,08 proc.).
Wójtem gminy Krzywcza został Wacław Stanisław Pawłowski (71,15 proc.).
Wójtem gminy Orły został Bogusław Andrzej Słabicki (83,62 proc.).
Wójtem gminy Stubno został Ryszard Marian Adamski (66,22 proc.).
Wójtem gminy Żurawica został Tomasz Szeleszczuk (79,88 proc.).
W Medyce odbędzie się druga tura wyborów na wójta. O to stanowisko powalczą Marek Marian Iwasieczko (48,16 proc.) oraz Magdalena Anna Małachowska (39,26 proc.).
W Krasiczynie także odbędzie się druga tura wyborów na wójta. O to stanowisko powalczą Krzysztof Marek Dobrowolski (31,25 proc.) oraz Ewa Monika Prokopska (30,27 proc.).
Również w Przemyślu odbędzie się druga tura wyborów na wójta. O to stanowisko powalczą Marek Paweł Wasiewicz (40,85 proc.) oraz Wojciech Rafał Woźnica (24,94 proc.).
W pierwszej turze nie został również wybrany prezydent miasta Przemyśla. Druga tura toczyć się będzie pomiędzy Wojciechem Antonim Bakunem (46,23 proc.) a Tomaszem Janem Dziumakiem (19,77 proc.).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ciemnogród