Reklama

Zdenerwował się i wpadł z marihuaną

22/08/2021 08:18

12 sierpnia podczas patrolu w rejonie parku miejskiego w Przeworsku funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać.

Okazało się, że 16-latek miał schowany w portfelu woreczek foliowy z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to marihuana. Nastolatek został zatrzymany do dalszych czynności, a narkotyki zabezpieczono w policyjnym depozycie. Teraz o losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości