W Przemyślu odbyły się dziś (w niedzielę) obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i utworzenia Garnizonu Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo wracamy do korzeni Rzeczpospolitej Polskiej .
ha ha ha haha a to mnie ukotentowałeś .
Taka była cudowna ta Rzeczpospolita, że po 20 latach się rozleciała.
W ten świateczny dzień, idąc koło JW zobaczyłem zachowany w doskonałym stanie
Dzisiaj przed mszą św. Pod katedrą rozdawane były ulotki wyborcze p. Hamryszczaka. Oni już wstydu nie mają. Kościół służy do innych celów a nie agitacji. WSTYD
Kościół w Przemyślu służy słusznej agitacji. Ulotki wydała kuria i teraz raz dwa zrzucamy się na tacę.
To jest miłe,ze od czasu do czasu do naszego miasta zawita wojsko.Dzieci zobaczą jak wygląda wojskowy i czym się różni od policjanta.A swoją drogą dlaczego z naszego miasta wyprowadzono wojsko.Pozostał jedynie ordynariat polowy z siedzibą w kapliczce przy byłym prosektorium szpitala wojskowego.Czy nie jest to poniżenie naszej armii.W mieście gdzie są dziesiątki świątyń brakło kościoła dla wojska.Ale skoro wojska nie ma to po co świątynia.
Czym zawinił Dusza że mu na zdjęciu tylko brodę zostawili?
Dlaczego żołnierze nie są ogoleni? Ja rozumiem że na jednostce panuje kolezenska atmosfera nikt nikomu nie zwraca uwagi bo każdy każdego się boji ale w święto niepodległości żołnierze powinni iść na defilade jak do ślubu!
Przykre jest to ,że w razie czego w obronie Przemyśla znów polegną Orlęta bo wojska nie będzie .
parę lat temu nauczono by ich się golić , to już nie jest wojsko to są harcerzyki . Nieogoleni , brudne buty , wypierdziane mundury , pasy wiszą po kolana tak teraz wygląda nasze wojsko ,żeby nie było ,że mówię o tym zdjęciu
Brawo wracamy do korzeni Rzeczpospolitej Polskiej .
ha ha ha haha a to mnie ukotentowałeś .
Taka była cudowna ta Rzeczpospolita, że po 20 latach się rozleciała.