Reklama

12-latki kradły ubrania w jednej z jarosławskich galerii

Policjanci apelują do rodziców o zainteresowanie się, skąd ich dzieci mają drogie ubrania czy sprzęt elektroniczny, na które nie dostały pieniędzy.

Sprzedawczyni w sklepie odzieżowym w galerii zauważyła wśród klientów dwie dziewczynki, które dzień wcześniej ukradły ubrania.

Wezwała policję. Mundurowi ustalili, że to dwie 12-letnie jarosławianki.

– Jedna z dziewczyn zachowywała się arogancko, śmiała się i nie wykazywała skruchy w związku z popełnioną kradzieżą. Na miejsce zostali wezwani rodzice nastolatek – informuje KPP Jarosław.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama