Reklama

1260 nowych przypadków zakażeń

09/11/2020 12:50

Ostatniej doby na Podkarpaciu przybyło 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Nowe 1 260 potwierdzone przypadki wg powiatów:

52 – miasto Przemyśl 62 – przemyski 82 – jarosławski 19 – lubaczowski 22 – przeworski

 

6 – bieszczadzki 56 – brzozowski 50 – dębicki 103 – jasielski 20 – kolbuszowski 26 – miasto Krosno 45 – krośnieński 4 – leski 32 – leżajski 51 – łańcucki 41 – mielecki 20 – niżański 24 – ropczycko-sędziszowski 127– miasto Rzeszów 316 – rzeszowski 28 – sanocki 26 – stalowowolski 3 – strzyżowski 16 – miasto Tarnobrzeg 29 – tarnobrzeski

 

W dniach 6, 30, 31 października oraz 3 – 8 listopada br. zmarło 11 mieszkańców województwa podkarpackiego:

4 kobiety – z powiatu dębickiego (69, 64), leskiego (80) i przeworskiego (71), 7 mężczyzn – z powiatu brzozowskiego (80), dębickiego (65), krośnieńskiego (89), przeworskiego (75), ropczycko-sędziszowskiego (70, 81) i z miasta Rzeszów (77).

Kolejne 706 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 21 powiatów województwa podkarpackiego.

 

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostają 84 osoby, 27 580 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 17 705 osób.

 

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 34 369 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 15 140 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Odnotowano 608 zgonów.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    maciej.r.jedruch_864 2020-11-09 14:40:23

    a tyle się mówiło! , szczepionka przeciw grypie dla seniora płatna 50% , po  informacjach z Rządu, z MZ, w przekazach medialnych pojawiły się szczepionki dla seniora nawet nieodpłatne , z uwagą , że szczepionka może być dostępna w miesiącu :listopad , grudzień a nawet styczeń 2021.Początek listopada ,- szczepionka jest w aptekach tylko recepta otrzymana w wrześniu straciła ważność i otrzymanie tej szczepionki na tą receptę (nieważną), jest możliwe, tylko już odpłatnie (100%)tj. około 50 zł. + "specjalna " torba bez której nie będę zaszczepiony .Czy to jest właśnie to o czym się tak ładnie mówi "brak komunikacji " miedzy rządem , samorządem i służbą zdrowia ? Płatnikiem jest Senior.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-11-09 19:09:05

    ''Uwaga! Koreańska agencja kontroli i prewencji chorób (kcda) potwierdziła dotąd 36 przypadków śmiertelnych wśród seniorów i nastolatków, którzy skorzystali z rządowego programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Większość ofiar stanowią osoby starsze''36 ZGONÓW PO DARMOWYCH SZCZEPIENIACH W KOREI POŁUDNIOWEJ - NATEMAT.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ut - niezalogowany 2020-11-09 20:27:25

    rn lecz się

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama