Ostatniej doby na Podkarpaciu przybyło 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.
Nowe 1 260 potwierdzone przypadki wg powiatów:
52 – miasto Przemyśl 62 – przemyski 82 – jarosławski 19 – lubaczowski 22 – przeworski6 – bieszczadzki 56 – brzozowski 50 – dębicki 103 – jasielski 20 – kolbuszowski 26 – miasto Krosno 45 – krośnieński 4 – leski 32 – leżajski 51 – łańcucki 41 – mielecki 20 – niżański 24 – ropczycko-sędziszowski 127– miasto Rzeszów 316 – rzeszowski 28 – sanocki 26 – stalowowolski 3 – strzyżowski 16 – miasto Tarnobrzeg 29 – tarnobrzeski
W dniach 6, 30, 31 października oraz 3 – 8 listopada br. zmarło 11 mieszkańców województwa podkarpackiego:
4 kobiety – z powiatu dębickiego (69, 64), leskiego (80) i przeworskiego (71), 7 mężczyzn – z powiatu brzozowskiego (80), dębickiego (65), krośnieńskiego (89), przeworskiego (75), ropczycko-sędziszowskiego (70, 81) i z miasta Rzeszów (77).Kolejne 706 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 21 powiatów województwa podkarpackiego.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostają 84 osoby, 27 580 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 17 705 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 34 369 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 15 140 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Odnotowano 608 zgonów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a tyle się mówiło! , szczepionka przeciw grypie dla seniora płatna 50% , po informacjach z Rządu, z MZ, w przekazach medialnych pojawiły się szczepionki dla seniora nawet nieodpłatne , z uwagą , że szczepionka może być dostępna w miesiącu :listopad , grudzień a nawet styczeń 2021.Początek listopada ,- szczepionka jest w aptekach tylko recepta otrzymana w wrześniu straciła ważność i otrzymanie tej szczepionki na tą receptę (nieważną), jest możliwe, tylko już odpłatnie (100%)tj. około 50 zł. + "specjalna " torba bez której nie będę zaszczepiony .Czy to jest właśnie to o czym się tak ładnie mówi "brak komunikacji " miedzy rządem , samorządem i służbą zdrowia ? Płatnikiem jest Senior.
''Uwaga! Koreańska agencja kontroli i prewencji chorób (kcda) potwierdziła dotąd 36 przypadków śmiertelnych wśród seniorów i nastolatków, którzy skorzystali z rządowego programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Większość ofiar stanowią osoby starsze''36 ZGONÓW PO DARMOWYCH SZCZEPIENIACH W KOREI POŁUDNIOWEJ - NATEMAT.PL
Polecam wypowiedzi członków rady doradczej przy premierze na temat całej pandemii - https://youtu.be/VttRShSrKsM?t=350
a tyle się mówiło! , szczepionka przeciw grypie dla seniora płatna 50% , po informacjach z Rządu, z MZ, w przekazach medialnych pojawiły się szczepionki dla seniora nawet nieodpłatne , z uwagą , że szczepionka może być dostępna w miesiącu :listopad , grudzień a nawet styczeń 2021.Początek listopada ,- szczepionka jest w aptekach tylko recepta otrzymana w wrześniu straciła ważność i otrzymanie tej szczepionki na tą receptę (nieważną), jest możliwe, tylko już odpłatnie (100%)tj. około 50 zł. + "specjalna " torba bez której nie będę zaszczepiony .Czy to jest właśnie to o czym się tak ładnie mówi "brak komunikacji " miedzy rządem , samorządem i służbą zdrowia ? Płatnikiem jest Senior.
''Uwaga! Koreańska agencja kontroli i prewencji chorób (kcda) potwierdziła dotąd 36 przypadków śmiertelnych wśród seniorów i nastolatków, którzy skorzystali z rządowego programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Większość ofiar stanowią osoby starsze''36 ZGONÓW PO DARMOWYCH SZCZEPIENIACH W KOREI POŁUDNIOWEJ - NATEMAT.PL
rn lecz się