W niedzielne przedpołudnie, 14 września br., odbyła się 13. edycja kultowego już w nadsańskim mieście biegu ulicznego pod nazwą „Przemyska Dycha”. Na starcie stanęło łącznie 839 osób! Rywalizowali w biegu głównym, biegu dzieci, nordic walking i w biegu na wózkach.
Głównym organizatorem imprezy był Przemyski Klub Biegacza, a głównym sponsorem Orlen SA. Darczyńcami wydarzenia byli także: Miasto Przemyśl, Urząd Marszałkowski, Ministerstwo Sportu i Turystyki i Galeria Sanowa.
Bieg główny na dystansie 10 km wygrał ؘ– po raz czwarty, a drugi z rzędu – biegacz z Rzeszowa Patryk Marszałek, uzyskując czas nieco powyżej 31 minut. Rywalizację w nordic walking wygrała – drugi raz z rzędu – natomiast wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski, zawodniczka klubu Spring Horyniec-Zdrój Małgorzata Kubiszyn.
Nasza redakcja była jednym ze sponsorów medialnych tego niezwykle po raz kolejny udanego przedsięwzięcia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze