XIII edycja Przemyskiej Dychy oraz III edycja Marszu Nordic Walking na dystansie 5 km odbędzie się w niedzielę, 14 września. Limit miejsc w biegu głównym to 600 osób, a w Marszu Nordic Walking to 150 osób (liczy się kolejność opłaconych zgłoszeń).
Przemyska Dycha co roku przyciąga wielbicieli biegów z regionu i różnych zakątków Polski. I tych, którzy zmierzyli się z biegiem ulicami Przemyśla po raz pierwszy, i biegaczy, którzy przybyli poprawić wcześniejsze wyniki. – Dla uczestników 13 Przemyskiej Dychy przygotowaliśmy 3 plany treningowe w zależności od stażu treningowego, poziomu wytrenowania i celu jaki sobie stawiacie – przekazują organizatorzy dodając, że plany są proste i skuteczne pod warunkiem, że jesteśmy systematyczni i stawiamy sobie realne cele. (Plany można znaleźć na stronie internetowej www.przemyskadycha.pl). Start zmagań o g. 11 na Rynku. Zachęcamy i do biegania, i do kibicowania!
Sponsorami wydarzenia są: Miasto Przemyśl, Urząd Marszałkowski, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Orlen S.A i Galeria Sanowa.
Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: http://przemyskiklubbiegacza.pl/przemyska-dycha-bieg-glowny-zapisy/

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze