Reklama

1,5 tys. zł mandatu i 13 punktów karnych. Dotkliwa kara dla kierowcy toyoty

Utrata prawa jazdy i mandat to konsekwencje brawurowej jazdy, jakie poniósł 41-letni kierowca, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h.

Kierującego toyotą 41-latka policjanci z lubaczowskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli we wtorek, 26 sierpnia, na terenie gminy Narol. Tuż przed godziną 17 został on zatrzymany do kontroli drogowej w Rudzie Różanieckiej. Kierowca w terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h. Kara za zbyt szybką jazdę okazała się dla niego bardzo dotkliwa. Mężczyzna za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy, ukarano go też mandatem w wysokości 1,5 tys. zł oraz 13 punktami karnymi.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/08/2025 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości