Utrata prawa jazdy i mandat to konsekwencje brawurowej jazdy, jakie poniósł 41-letni kierowca, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h.
Kierującego toyotą 41-latka policjanci z lubaczowskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli we wtorek, 26 sierpnia, na terenie gminy Narol. Tuż przed godziną 17 został on zatrzymany do kontroli drogowej w Rudzie Różanieckiej. Kierowca w terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h. Kara za zbyt szybką jazdę okazała się dla niego bardzo dotkliwa. Mężczyzna za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy, ukarano go też mandatem w wysokości 1,5 tys. zł oraz 13 punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze