Reklama

150 pań na Gminnym Dniu Kobiet w Krzywczy

Choć 8 marca, czyli kalendarzowy Dzień Kobiet dawno za nami, wiele instytucji to wyjątkowe święto celebruje później. W myśl powiedzenia, że „dzień kobiet powinien trwać cały rok”, władze gminy Krzywcza 19 marca br. zaprosiły przedstawicielki płci pięknej na dedykowaną im imprezę.

Gminny Dzień Kobiet odbył się świetlicy wiejskiej w Babicach. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło blisko 150 kobiet z terenu całej gminy Krzywcza. Życzenia paniom złożył wójt gminy Wacław Pawłowski[paywall].

Obecna była także wiceminister rodziny i polityki społecznej, posłanka z Jarosławia Anna Schmidt. Zgromadzeni mieli m.in. przyjemność obejrzeć komedię „Człowiek, który nie pije...” –sztukę przedwojennego dramaturga, reżysera, aktora teatrów warszawskich i śląskich Wincentego Rapackiego. Spektakl zaprezentowali artyści z zespołu teatralnego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Dynowie.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama