Choć 8 marca, czyli kalendarzowy Dzień Kobiet dawno za nami, wiele instytucji to wyjątkowe święto celebruje później. W myśl powiedzenia, że „dzień kobiet powinien trwać cały rok”, władze gminy Krzywcza 19 marca br. zaprosiły przedstawicielki płci pięknej na dedykowaną im imprezę.
Gminny Dzień Kobiet odbył się świetlicy wiejskiej w Babicach. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło blisko 150 kobiet z terenu całej gminy Krzywcza. Życzenia paniom złożył wójt gminy Wacław Pawłowski[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze