Reklama

17-latek jechał bez uprawnień. Miał przy sobie woreczki strunowe z suszem

20/11/2021 08:57

Sieniawscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, który bez uprawnień kierował pojazdem marki Plymouth Neon.

Funkcjonariusze sieniawskiego komisariatu podczas patrolu terenu miejscowości Gorzyce zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

W trakcie czynności uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania. W pojeździe oraz kurtce znaleźli 2 woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego.

Tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczone substancje to marihuana. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez młodego mężczyznę funkcjonariusze również ujawnili dwa woreczki strunowe z suszem.

W związku z podejrzeniem, że mógł kierować samochodem, będąc pod wpływem środków odurzających, od 17-latka została pobrana krew do dalszych badań. Okazało się również, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklama

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy i ustalają źródło pochodzenia środków odurzających. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości