Reklama

19-latek kradł kostkę brukową na rampie kolejowej w Małkowicach

Spadek zdarzeń na terenach kolejowych coraz więcej ujętych sprawców przestępstw i wykroczeń, odzyskane mienie kolejowe – to efekt wzmożonych patroli i wykorzystania nowoczesnego sprzętu przez Straży Ochrony Kolei.

W walce ze złodziejami SOK wykorzystuje specjalne samochody – mobilne centra monitoringu, wyposażone w kamery rejestrujace kilkukilometrowy odcinek. Stosują termo- i noktowizory, a także fotopułapki, które powiadamiają patrol, gdy w zabezpieczonym obszarze pojawi się niepowołana osoba.

Tak też było w ubiegłym tygodniu. Na rampie kolejowej w Małkowicach fotopułapka nagrała kradzież kostki brukowej. O fakcie funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straż Ochrony Kolei z Przemyśla powiadomili komisariat Policji w Żurawicy.

Dzięki szybkiej interwencji udało się odzyskać mienie kolejowe wartości 5 tys. zł. Sprawcą okazał się 19-letni mieszkaniec naszego powiatu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Daniel - niezalogowany 2020-12-05 08:50:51

    Został wyrzucony ma bruk  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Michael Clayton - niezalogowany 2020-12-05 20:16:33

    Może SOK powinno przepakować auta na Wiejską w Warszawie tam więcej złodziei i kradną więcej np.: 70 milionów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2020-12-06 11:53:27

    Wziął przykład z partyjniaków wyznających zasadę Kalego- "kali ukarść to dobrze, ale kalemu ukraść to źle"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama