Reklama

19-latek miał przy sobie marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

Młody mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu.

Mieleccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Przecław może się zajmować tą nielegalną działalnością. Zatrzymali go na dworcu autobusowym.

Podejrzany faktycznie miał przy sobie marihuanę. Policjanci podczas przeszukania w jego domu sprawdzili, czy mężczyzna nie posiada większej ilości narkotyków.

Przedstawili 19-latkowi zarzut posiadania substancji zabronionych. Niebawem odpowie przed sądem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości