20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został zatrzymany przez policjantów z grupy SPEED.
20-latek doprowadził do niebezpiecznej sytuacji, pędząc na ul. Krakowskiej w Rzeszowie z prędkością 142 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
Młody kierowca za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Stracił także uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Znowu jakiś mądry inaczej rodzic powierzył swoją szybką maszynę niestety nieodpowiedzialnemu nastolatkowi. Tym razem nic się nie stało , skończy się mandatem, ale innym razem... oby nie doszło do tragedii .
zabierać dożywotnio prawo jazdy i karać bardzo wysokimi mandatami co najmniej 5000 tyś. bo inaczej nigdy nie pozbędziemy się bandyctwa drogowego
Znowu jakiś mądry inaczej rodzic powierzył swoją szybką maszynę niestety nieodpowiedzialnemu nastolatkowi. Tym razem nic się nie stało , skończy się mandatem, ale innym razem... oby nie doszło do tragedii .
zabierać dożywotnio prawo jazdy i karać bardzo wysokimi mandatami co najmniej 5000 tyś. bo inaczej nigdy nie pozbędziemy się bandyctwa drogowego