Reklama

20-latek w bmw pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został zatrzymany przez policjantów z grupy SPEED.

20-latek doprowadził do niebezpiecznej sytuacji, pędząc na ul. Krakowskiej w Rzeszowie z prędkością 142 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Młody kierowca za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Stracił także uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2021-06-18 12:01:59

    Znowu jakiś mądry inaczej rodzic powierzył swoją szybką maszynę niestety nieodpowiedzialnemu nastolatkowi. Tym razem nic się nie stało , skończy się mandatem, ale innym razem... oby nie doszło do tragedii .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    seat - niezalogowany 2021-06-19 09:11:10

    zabierać dożywotnio prawo jazdy i karać bardzo wysokimi mandatami co najmniej 5000 tyś. bo inaczej nigdy nie pozbędziemy się bandyctwa drogowego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości