Reklama

20-latek wszedł na most kolejowy i spadł z wysokości 7,5 metra na torowisko

20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba został ranny, trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę, o godz. 18.20, na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu doszło.

Wtedy to pięcioro młodych ludzi (2 kobiety w wieku 18 i 21 lat oraz 3 mężczyzn w wieku 20 i 21 lat) przyszło w rejon mostu kolejowego i weszli na tory, by zrobić sobie zdjęcia. Gdy usłyszeli nadjeżdżający szynobus, opuścili torowisko. Okazało się jednak, że na moście pozostał ich 20-letni kolega.

Młody mężczyzna po przejeździe szynobusa wspiął się na metalową konstrukcję nad mostem, a na jej szczycie stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra. Stracił przytomność.

Z obrażeniami głowy trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    &&& - niezalogowany 2021-04-23 13:51:43

    Nagroda Darwina :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości