20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba został ranny, trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.
Do wypadku doszło w środę, o godz. 18.20, na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu doszło.
Wtedy to pięcioro młodych ludzi (2 kobiety w wieku 18 i 21 lat oraz 3 mężczyzn w wieku 20 i 21 lat) przyszło w rejon mostu kolejowego i weszli na tory, by zrobić sobie zdjęcia. Gdy usłyszeli nadjeżdżający szynobus, opuścili torowisko. Okazało się jednak, że na moście pozostał ich 20-letni kolega.
Młody mężczyzna po przejeździe szynobusa wspiął się na metalową konstrukcję nad mostem, a na jej szczycie stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra. Stracił przytomność.
Z obrażeniami głowy trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Nagroda Darwina :)