Reklama

20-latek z gm. Tryńcza miał przy sobie środki odurzające

Młody mieszkaniec gminy Tryńcza usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 31 stycznia, około godz. 20, uwagę policjantów z wydziału kryminalnego, którzy pełnili służbę na terenie Grzęski, zwrócił zaparkowany na parkingu peugeot – przebywający w nim mężczyzna i kobieta zaczęli się nerwowo zachowywać.

Mundurowi postanowili ich wylegitymować, wtedy wyczuli w samochodzie charakterystyczny zapach. Okazało się, że 20-letnim kierowcy peugeota miał przy sobie foliowe opakowanie z marihuaną.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości