Reklama

21- i 22-latek mieli przy sobie środki odurzające. Grozi im do 3 lat więzienia

07/10/2021 12:51

Zatrzymani usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 21-latka i 22-latek, mieszkańcy powiatu jarosławskiego, mogą mieć przy sobie środki odurzające.


Przeczytaj też:
Rutynowa kontrola drogowa zakończyła się aresztem
Pies służbowy wytropił krzewy konopi indyjskich


W rejonie jednej z ulic na terenie miasta mundurowi zatrzymali pojazd, którym kierowała młoda kobieta. W samochodzie znajdowało się 2 pasażerów.

Podczas legitymowania cała trójka była wyraźnie zdenerwowana. Jak się okazało w czasie kontroli, policjanci ujawnili przy mieszkańcach powiatu jarosławskiego oraz w pojeździe susz roślinny.

Tester wykazał, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości