Zatrzymani usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 21-latka i 22-latek, mieszkańcy powiatu jarosławskiego, mogą mieć przy sobie środki odurzające.
W rejonie jednej z ulic na terenie miasta mundurowi zatrzymali pojazd, którym kierowała młoda kobieta. W samochodzie znajdowało się 2 pasażerów.
Podczas legitymowania cała trójka była wyraźnie zdenerwowana. Jak się okazało w czasie kontroli, policjanci ujawnili przy mieszkańcach powiatu jarosławskiego oraz w pojeździe susz roślinny.
Tester wykazał, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze