Na pieszym przejściu granicznym w Medyce do odprawy granicznej zgłosiło się 22 obywateli Mołdawii oraz 12 obywateli Ukrainy.
Grupa podróżowała w ruchu bezwizowym na podstawie paszportów biometrycznych. W trakcie odprawy granicznej na kierunku wejściowym do Polski przedstawili funkcjonariuszom zaświadczeniadotyczące pracy sezonowej oraz oświadczenia o powierzeniu pracy, wystawione rzekomo przez przyszłych pracodawców.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze