3 listopada policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-letnigo mieszkańca Przeworska i przeszukali jego mieszkanie. W jednym z pomieszczeń znaleźli susz rośliny, a podejrzany sam przyznał, że w zaparkowanym przed domom aucie także są narkotyki.
Badanie potwierdziło, że jest to marihuana, więc 23-latek został doprowadzony do przeworskiej jednostki. Przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 3.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze