Reklama

23 tys. euro pod siedzeniem

06/10/2023 21:10

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Medyki ujawnili próbę nielegalnego przewozu znacznej ilości gotówki. Ponad 23 tys. euro było ukrytych pod siedzeniem w autokarze.

Próba przekroczenia granicy bez złożenia odpowiedniej deklaracji dotyczącej przewozu waluty nie powidła się, a osoba, która nie zgłosiła chęci przewiezienia środków pieniężnych przekraczających 10 tys. euro została ukarana mandatem w wysokości 7 tys. zł.

Przypominamy, że obowiązek zgłoszenia przewożonej waluty dotyczy zarówno wjazdu na terytorium Unii Europejskiej, jak i opuszczania go.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama