Policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że w mercedesie mogą być przewożone narkotyki. 16 czerwca, przed godz. 11, w Maćkówce w gm. Zarzecze zatrzymali ten pojazd.
Podczas sprawdzania danych funkcjonariusze wyczuli woń marihuany, więc przystąpili do przeszukania mercedesa.
Za siedzeniem pasażera znaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym. Badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana
Kierowca przyznał się do posiadania narkotyków, została zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki.
Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I tak pewnie jakiś kumpel anonimowo się spruł by zniszczyć koledze życie
kolejny Pablo Escobar odhaczony... jprdl kiedy się ten chory stan kodeksu karnego zmieni... Dramat.Brawo mundurowi zniszczyliście kolejny młody życiorys tylko dlatego, że woli sobie zapalić niż się napić wódki...Jestem z was dumny... Ha tfu...
I tak pewnie jakiś kumpel anonimowo się spruł by zniszczyć koledze życie
kolejny Pablo Escobar odhaczony... jprdl kiedy się ten chory stan kodeksu karnego zmieni... Dramat.Brawo mundurowi zniszczyliście kolejny młody życiorys tylko dlatego, że woli sobie zapalić niż się napić wódki...Jestem z was dumny... Ha tfu...