Ta form rozrywki dla 20-latka skończyła się wysoką grzywną.
24 stycznia, przed godz. 15, nauczycielka jednej ze szkół w gminie Dubiecko powiadomiła policję, że na terenie placówki młody mężczyzna, na oponie podpiętej linką holowniczą do samochodu, wozi nastolatka.
Powiadomiła policję, gdy zauważyła, że kiedy kierowca wszedł w zakręt, chłopiec spadł z opony i uderzył w murek. Na szczęście 14-latek nie odniósł obrażeń. Został oddany pod opiekę rodziców.
Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku za stworzenie zagrożenia dla bezpieczeństwa innych osób poza drogą publiczną ukarali 20-letniego kierującego audi mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze