Reklama

2,5 tys. zł kary za kulig. Woził 14-latka na oponie podpiętej do audi

Ta form rozrywki dla 20-latka skończyła się wysoką grzywną.

24 stycznia, przed godz. 15, nauczycielka jednej ze szkół w gminie Dubiecko powiadomiła policję, że na terenie placówki młody mężczyzna, na oponie podpiętej linką holowniczą do samochodu, wozi nastolatka.

Powiadomiła policję, gdy zauważyła, że kiedy kierowca wszedł w zakręt, chłopiec spadł z opony i uderzył w murek. Na szczęście 14-latek nie odniósł obrażeń. Został oddany pod opiekę rodziców.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku za stworzenie zagrożenia dla bezpieczeństwa innych osób poza drogą publiczną ukarali 20-letniego kierującego audi mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama