Rowerzysta miał 1,22 promila alkoholu w organizmie i najechał na samochód osobowy.
Do zderzenia doszło na ul. 3 Maja w Przemyślu. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy wstępnie ustali, że rowerzysta, w trakcie zjazdu z chodnika na drogę, najechał na osobowego opla, który w tym czasie próbował wyjechać z parkingu.
Od rowerzysty policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 45-letni mieszkaniec miasta miał w organizmie 1,22 promila alkoholu. Za spowodowanie kolizji poza drogą publiczną został ukarany mandatem w kwocie 20 zł. Drugi mandat, w kwocie 2500 tys. zł, otrzymał za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze