Mimo licznych apeli policjanci podczas codziennej służby wciąż zatrzymują osoby, które decydują się kierować pojazdami pod wpływem alkoholu.
Policjanci z komisariatu w Pruchniku uniemożliwili jazdę 41-latkowi kierującemu na „podwójnym gazie”. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Tapinie.
Okazało się, że miał 2,64 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, wysoką karą grzywny i zakazem prowadzenia pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze