Reklama

2,64 promila! Apele nie pomagają. Policjanci stale zatrzymują pijanych kierowców

08/10/2021 07:36

Mimo licznych apeli policjanci podczas codziennej służby wciąż zatrzymują osoby, które decydują się kierować pojazdami pod wpływem alkoholu.

Policjanci z komisariatu w Pruchniku uniemożliwili jazdę 41-latkowi kierującemu na „podwójnym gazie”. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Tapinie.

Okazało się, że miał 2,64 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, wysoką karą grzywny i zakazem prowadzenia pojazdów.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości