Służba prasowa Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej poinformowała, że od początku roku funkcjonariusze ujawnili już prawie 270 nieprawdziwych odbitek stempli kontroli granicznej. Stanowi to 22-procentowy wzrost w porównaniu do zeszłorocznych statystyk.
Kolejne fałszywki ujawniono w Medyce 5 i 7 listopada. W pierwszym przypadku, w paszporcie 47-letniej obywatelki Ukrainy mundurowi odkryli 6 nieprawdziwych odbitek polskiej kontroli granicznej, a u jej 57-letniej rodaczki kolejne dwie – potwierdzające rzekome podróże na Litwę.
7 listopada natomiast, fałszywkami posłużyła się 35- letnia obywatelka Ukrainy, która w paszporcie posiadała 2 podrobione stemple polskiej kontroli granicznej.
We wszystkich przypadkach o dalszym losie kobiet zadecyduje sąd.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze