Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, którą miał 30-letni mieszkaniec Tarnobrzega.
30-letni mieszkaniec Tarnobrzega był notowany w przeszłości za naruszenie ustawy o zwalczaniu narkomanii. Trafił do policyjnego aresztu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zobaczysz, jak będzie dobrze, jak zakażą alkoholu.
I bardzo doborze
Zobaczysz, jak będzie dobrze, jak zakażą alkoholu.